on line obchod

Nakupovanie výrobkov spoločnosti FLP bežnými zákazníkmi online prostredníctvom internetu je umožnené v týchto následujúcich krajinách:

 

ako nakupovať?

Nákupný košík - online obchod aloe veraV našom sortimente nájdete širokú škálu produktov firmy FLP, výrobky s vysokým podielom stabilizovaného Aloe Vera. Výrobky spoločnosti FLP sa predávajú výhradne distribučnou sieťou Forever Living Products, a preto ich nenájdete v žiadnej lekárni alebo v žiadnom klasickom obchode. Môžeme vám ale ponúknuť veľmi komfortné riešenie - spoľahlivé doručenie vysokej kvality s potrebným poradenstvom.

otázky a odpovede

Rastlina Aloe VeraSom zdravý a stravujem sa triezvo. Potrebujem aj tak Aloe Vera gel?
Áno, aby sme doplnili všetky chýbajúce látky do nášho organizmu, ktoré by nám chýbali, nakoľko súčasná bežná strava je chudobná na látky, ktoré zabezpečujú našu vitalitu a dobrý subjektívny pocit. Odporúčame Vám v každom prípade užívať tento fantastický dar prírody ku každodennej strave.

 

nová pracovná príležitosť alebo 25 dôvodov prečo sa zapojiť

MLM - podnikanie Forever Living ProductsMáte aj vy takéto problémy?  1. Máte problémy s peniazmi - máte dlhy  - neustále platenie šekov 2. Nedostatok času: - máte dve a viac zamestnaní - pracujete dlhé hodiny, ste živiteľ rodiny? 3. Zdravotné problémy: - únava - nedostatok času na cvičenie - nedostatok energie 4. Žiadna príležitosť osob. rozvoja: - nemáte šancu na povýšenie - pocit zbytočnosti 5. Nespokojnosť v zamestnaní: - žiadna flexibilita - žiadna možnosť voľby - žiadna zodpovednosť 6. Nízke - nedostatočné vzdelanie: - málo príležitostí zamestnať sa - nedostatok peňazí a času na rozšírenie vzdelania - dochádzanie do školy...

 

otázky k obchodu

Euro bankovky - mlm flpBudem musieť predávať?
Nie, skúsenosti z predaja nie sú potrebné.

Existujú školenia, kde budem môcť získať vedomosti?
Ponúkame Vám najlepšie vyškolenie s odborníkmi z medicíny a z marketingu. Školenia sa zameriavajú na vedomosti o výrobkoch a marketingu...

 

prečo náš mlm?

Šťastní ľudia - mlm forever livingPrečo náš Network Marketing?

Network marketing, jedna z mála foriem distribúcie výrobkov, bola zvolená majiteľom firmy z niekoľkých závažných dôvodov: Výrobky nutne potrebujú poradenstvo, ich charakter je ozdravný, zasahujú do citlivej  oblasti  života spoločnosti, sú pod trvalým tlakom konzervatívnych názorov, účinky sa nedajú vypočítať ani naplánovať, sú individuálne. Oproti iným výrobkom z iných sietí nie je potrebné účinky nijako preháňať ani inak ohýbať pravdu, zákazníci sa pre ne vracajú a udržujú tak rastový vývoj odbytu. Sucho povedané, ale je to asi to najzaujímavejšie na celom finančnom pláne. (Pozn.: prečo to teda nerobí už každý obchodník? 1. Obchodníci nie sú zvyknutí na svoje peniaze čakať, teda to ide pomaly. 2. Poradca se musí veľa a veľmi veľa učiť, a to klasickí obchodníci nemajú radi.)

 

 

čo je mlm

MLM pyramida- Forever Living ProductsMLM je to pyramída a nie je to pyramída. No a čo dnes nie je a čo je pyramída. Zamestnanecký pomer, šport a aj vláda je tiež viacúrovňová pyramída. “Každá organizácia, ktorá sa zaoberá distribúciou služieb alebo výrobkov a je dostatočne veľká, vždy bude tvarom pripomínať pyramídu, kde najnižšia vrstva ja väčšia a väčšia.” Po roku 1989 sa aj u nás objavil sieťový marketing ako jeden z druhov podnikania. Vďaka zlej obchodnej politike niekoľkých firiem a „šikovných predajcov", vzniklo okolo MLM plno dohadov, klamstiev a poloprávd, ktoré tento systém poškodili. Ľudia sú už takí, urobia závery a odsúdia niečo, aj keď problém nepoznajú a ani ho nikdy neskúmali. A ďalšia časť tieto zaručené závery bezmyšlienkovite opakuje. Toľko „zmanipulovaných“ ľudí ako v MLM nie je v žiadnom inom podnikaní, tvrdia ľudia, ktorých necháva v absolútnom kľude „masírovanie“ bulvárom a reklamou v masmédiách.

 

znaky kvalitného mlm

Sietovy Marketing Forever Living ProductsMnoho spoločností ponúka MLM podnikanie, ale len niekoľko z nich je založených na obchodnej praxi honorovanej za čas a na zvyšovaní dlhotrvajúcej stability. Nie všetky MLM spoločnosti sú naozaj také kvalitné, ako to o sebe tvrdia. Aby ste si vedeli vybrať tú správnu MLM spoločnosť, pozrite si, ktoré sú základné znaky skutočne kvalitnej MLM spoločnosti:...

 

vybudovanie mlm

Budovanie Multi Level Marketingu s FLPForever Living Products je najväčším pestovateľom, výrobcom a distribútorom výrobkov z Aloe Vera na svete. Firma bola založená v roku 1978 a zamerala sa na produkciu výrobkov, ktoré pomáhajú ľuďom vo všetkých oblastiach života. Namiesto toho, aby pridávala niekoľko kvapiek vzácnej tekutiny Aloe Vera do svojich...

 

možnosti mlm

Multi Level Marketing vo Forever Living ProductsKaždý, kto začína, to je jedno v čom, chce mať aspoň aký-taký návod "ako na to". No a prečo by ste to mali čítať? (Nemusíte) Preto, lebo "ako na to" hľadá veľa ľudí a každá rada je dobrá. Určite ste prečítali alebo absolvovali rôzne školenia, na ktorých vás učili systém takzvaní "odborníci". (určite nie všetci,  je medzi nimi aj množstvo pozoruhodných ľudí).

Ako na to?

Vyhľadávanie nových záujemcov je základom budovania úspešného systému. Pritom nejde o kvantitu, ale o kvalitu (stačí aspoň dvoch). Bez tohto nie je možné v systéme prežiť.

 

štruktúra bonusov vo flp

Štruktúra bonusov vo Forever Living Products SlovenskoMarketingový plán firmy FLP je úspešný, lebo je jednoduchý. Je to najjednoduchší spôsob, ako začať podnikať s vlastnou firmou. Nevyhnutnou súčasťou marketingového plánu firmy FLP sú bonusy vyplácané distribútorom FLP.  Aktívny distribútor dostáva Osobný bonus (od 5 do 18%), Bonus za nového distribútora (15%), Skupinový bonus (od 3 do 13%), Bonus za vedúce postavenie pre manažérov  (od 2 do 6%)  a motivačné programy ako rôzne vecné ceny, odznaky, prstene, výlety, letenky, hotely, exkluzívne školenia eagle manažérov a autoprogram.