vaša nová príležitosť

Ak chcete vedieť viac o výhodách registrácie,  zavolajte najprv na 0902 296 063 alebo 0915 659 250.  Kliknete na následujúci link registrácia, alebo vedľa na modrý obrázok s nápisom Register Online. 

Vaša príležitosť Stať sa finančne nezávislým znamená riadiť vlastný osud - všetko, čo ste v živote chceli, bude možné. Ak sa svojou prácou alebo povolaním nedokáže dostať tam, kam by ste chceli, Forever Living Products ponúka úžasnú možnosť ako zmeniť smer!

Čo môžete stratiť?

 • Čo je dôležitejšie ako zarábať viac peňazí? Čas. Presnejšie, čas na veci, ktoré robíte najradšej so svojou rodinou a priateľmi. Snaha, ktorú TERAZ vložíte do činnosti FLP, sa vám mnohonásobne vráti, pretože odbyt vášho tímu distribútorov vám zaistí čas a príjem na to, aby ste mohli žiť život, aký chcete. Forever Living Products má k dispozícii všetky nástroje, ktoré potrebujete na dosiahnutie úspechu:
  - Kvalitné produkty
  - Vynikajúcu podporu
  - Fantastické nástroje odbytu a marketingu
  - Vzdelávacie semináre
  - Odmeny a bonusy pre distribútorov
  - Rozsiahlu firemnú stránku a osobné stránky distribútora

Postarali sme sa o výskum a vývoj, prieskum trhu, balenie, distribúciu, marketing a administratívu pre vás. Jediné, čo musíte urobiť, je podeliť sa o tieto osvedčené kvalitné výrobky so svojimi zákazníkmi a vytvoriť si svoj vlastný biznis!

Jedinou podmienkou je urobiť nákup tovaru v minimálnej hodnote 60 Eur.